15 yıllık tecrübesi ile fitting, flanş, boru ürün gruplarında tedarik sağlamak üzere kurulan YENA Çelik 2015 yılından bu yana dünyada farklı ticari merkezlerde faliyetlerini sürdürmektedir.

İlk olarak Uzak Doğu'da ürün tedarik ve kalite kontrolü ile faaliyete başlayan şirketimiz, bu tecrübesini Türkiye pazarına taşıyarak YENA Çelik adı altında toplamıştır. Bölgede tam zamanlı olarak çalışan inspektörlerimizle birlikte, müşterilerimizin talep ettiği fiyat-kalite-teslimat süresini optimum koşullarda sağlayıp memnuniyeti her projede güvence altına alıyoruz.

2017 yılında Hollanda/Rotterdam’da faaliyete başlayan kuruluşumuz YENA Engineering B.V. aracılığıyla anlaşmalı olduğumuz Avrupa’nın önde gelen tedarikçilerinden projeye uygun olarak stok veya imalattan ürünlerinizi sağlamaktayız.

BW fitting, flanş, boru ve dövme fitting ürün gruplarında özel alaşımlı çelik, paslanmaz çelik, nikel & titanyum alaşımları ve karbon çeliği malzeme kalitelerinde başta EN, ASTM, DIN normları olmak üzere kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerimizin güvenilir çözüm ortağı olmayı sürdürmekteyiz.

Geniş tedarik ağımız sayesinde standart ebat ve malzemelerin yanı sıra stoklarda bulunamayan özel çaplar ve kalitelerde müşterilerimize avantaj sağlamaktayız

ISTANBUL

YENA DEMİR ÇELİK ve TİCARET LTD.

 

Palladium Tower
Küçükbakkalköy Mh. Halk Caddesi Kardelen Sokak No:2/1, Floor 10,  Ataşehir  

İstanbul, 34746  TURKEY

yena@yenacelik.com

ROTTERDAM

YENA ENGINEERING B.V.

 

 World Trade Center Rotterdam, Beursplein 37, 3011 AA Rotterdam, The Netherlands

yena@yenacelik.com

http://yenaengineering.nl

NINGBO

NINGBO UNO BUSINESS CONSULTING CO.

 

303# Building 3, Mogen Guoji Mansion,

No 317 Baoshan Road,

Beilun District

Ningbo City, CHINA